خانه / مهندسی مکانیک / جزوه درسی مکانیک / جزوه طراحی اجزا ماشین

جزوه طراحی اجزا ماشین

جزوه طراحی اجزا ماشین به قلم جوزف شیگلی نزدیک به پنجاه سال است یکی از پیشتاز ترین کتب دانشگاهی در زمینه آموزش طراحی مهندسی است.

این ویرایش با تاکید بر انسجام کلی و چارچوب اصلی نسبت به ویراست های قبلی  دستخوش تغییرات قابل ملاحظه ای در زمینه شیوه های آموزش طراحی ،بهره گیری از داده های جدید طراحی ونکات مهم  برای دست یابی به دید،فکر و ایده های خلاقانه مهندسی است.

طراحی اجزا ماشین یکی از دروس مهم برای دانشجویان رشته مهندسی مکانیک و از کتب پایه گرایش های طراحی جامدات و همچنین ساخت تولید است.در این کتاب علاوه بر اینکه سعی بر این بوده تا دانشجویان و دانش پژوهان را با استاندارد های جهانی طراحی قطعات مهندسی اشنا کند با طرح پروژه های گوناگون در زمینه طراحی شافت و نیز طراحی چرخدندهای مورد استفاده در گیربکس های چند سرعته ،دانشجویان را در جهت ایده های برتر و بروز خلاقیت ها در زمینه تحلیل پروژه سوق می دهد.

جزوه طراحی اجزا ماشین به قلم جوزف شیگلی نزدیک به پنجاه سال است که یکی از پیشتازترین منابع و کتب دانشگاهی در زمینه آموزش طراحی مهندسی است.

ویراست نهم این کتاب که لینک آن در زیر برای شما عزیزان پیوست گردیده است به زبان اصلی بوده  در مقایسه با ویراست های قبلی با حفظ مطالب کلی و تکیه بر چارچوب اصلی دستخوش تغییرات قابل ملاحظه ای در زمینه شیوه های آموزش طراحی و بهره گیری از داده های جدید برای دست یابی به دید و ایده های خلاقانه مهندسی شده است.

 

 

 

برای دانلود جزوه کلید کنید.

درباره ی HaMiDrEzA

پاسخی بگذارید