خانه / مهندسی فناوری اطلاعات / دانلود نرم افزار برنامه نویسی سی فری C-Free Pro 5.0

دانلود نرم افزار برنامه نویسی سی فری C-Free Pro 5.0

C-Free Pro 0.5 نرم افزار سی فری یک محیط برنامه نویسی رایگان و کم حجم تحت ویندوز، برای کسانی که دوست دارن کار برنامه نویسی را با زبان های C و ++C (سی و سی پلاس پلاس) در محیط کنسولی شروع کنند، می باشد.

این نرم افزار برنامه نویسی حرفه ای ، جامع و قابل اعتماد، محیطی جذاب و کاربر پسندی به همراه امکانات بی نظیر و عالی را در اختیار توسعه دهندگان این دو زبان قرار میدهد که لذت برنامه نویسی در ++c و c را چند برابر می کند. برنامه نویسان به کمک Cfree سی فری به راحتی می توانند به ساخت، ویرایش، اجرا و اشکالزدایی برنامه های خود، بدون هیچ پیچیدگی و سردرگمی بپردازند.

از آنجایی که C-Free از کامپایلر های مختلفی از قبیل:

Cygwin, Digital Mars C/C++, Ch Interpreter and Borland C++ Compiler پشتیبانی می کند، می توان از آن در C++ / C و هر فرآیند برنامه نویسی دیگر استفاده کرد. پنجره اصلی نرم افزار سی فری CFree کاربر پسند بوده و تقریبا شامل تمامی دستوراتی است که یک توسعه دهنده می تواند از آن استفاده کند، منوهای برنامه نیز به خوبی سازمان یافته و نوارهای ابزار تقسیم شده است.

.

هنگامی که می خواهید یک پروژه جدید را ایجاد کنید، به راحتی می توانید به منوی Project و گزینه های مورد نیاز و مناسب، به صورت سریع دسترسی داشته باشید. صرف نظر از نوع پروژه، تنظیماتی که در ابتدای کار انجام خواهید داد، پروژه شما در طول تمامی مراحل، از آن تنظمات پیروی خواهد کرد.

.

به طور کلی، نرم افزار C-Free برنامه کاربردی و مفیدی برای برنامه نویسی است که از کامپایلر های متعدد نیز پشتیبانی می کند تا کاربران بتوانند پروژه های خود را بی درد و سر ایجاد نمائید.

برای دانلود از لینک زیر استفاده نمایید

download

درباره ی HaMiDrEzA

پاسخی بگذارید